[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szkolenie instruktorskie Ritmo Do Brazil to jedna z niewielu okazji, aby zdobyć certyfikat uprawniający do organizacji kursów tanecznych w brazylijskich rytmach. Program stworzony przez André Cruza i Tiago da Silvę aktualnie podbija taneczne parkiety Europy. Rosnącą popularność zawdzięcza fuzji najlepszych tanecznych stylów takich jak m.in.:  Samba, Funk, Axé, Forró, Afro, Capoeira,  Lambada, Sertanejo, czy Frevo! W połączeniu z popularnymi tanecznymi przebojami i tak egzotycznymi stylami, jak Maculelê – stanowią niezwykle kuszącą alternatywę zarówno dla miłośników tańca, jak i fitnessu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Najbliższe szkolenie na którym zagoszczą twórcy programu André Cruz i Tiago da Silva odbędzie się 28 listopada w Izabelinie koło Warszawy. Koszt to jedyne 280 euro – kwota o tyle warta podkreślenia, że niewiele jest takich kursów zawodowych, które upoważniają do wykonywania pracy w randze instruktora. Szczególnie, jeśli porównamy cenniki szkoleń, jakie obowiązują w innych branżach. Warto podkreślić, iż kursy przeprowadzane przez Ritmo Do Brazil zostały oficjalnie zatwierdzone przez AFAA (Athletics and Fitness Association of America) – wiodącą międzynarodową organizację skupiającą społeczność 350 tysięcy instruktorów z 73 krajów.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Jeśli zatem szukasz sposobu, aby połączyć swoją pasję z karierą – to do 31 października masz okazję skorzystać z 25 procentowego rabatu! W ramach ukończenia kursu oprócz certyfikatu instruktora Ritmo Do Brazil otrzymasz dostępy do platformy edukacyjnej online zawierającej m.in. materiały video, dzięki którym będziesz mógł łatwiej przygotować się do swoich pierwszych zajęć z kursantami.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Program szkolenia
dostępny na stronie wydarzenia: Szkolenie Instruktorskie Ritmo Do Brazil
Bezpośredni link do rejestracji: ritmodobrazil.com/events/instructor-training
Użyj kodu HalloweenPL25 – aby do 31 października zyskać 25% rabatu.
Wydarzenie otrzymało rekomendację redakcji MyDances Magazine: mydances.eu

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

O tym dlaczego warto zostać instruktorem Ritmo Do Brazil najlepiej pokazuje videoclip z wydarzenia zorganizowanego przez Bibione Beach Fitness we Włoszech:

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/d4dqeZFuYRg”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]